Kontakt oss


Gjøvik og Omegn Boligbyggelag

 

Besøksadresse: Storgata 10

 

Postadresse: Boks 1227, 2806 Gjøvik

 

Faktura-adresse til GOBB:
Gjøvik og Omegn Boligbyggelag
co/Fakturamottak,
Postboks 4465 Vika,
8608 Mo i Rana

Faktura kan sendes på epost til: faktura@gobb.no
PS! Fakturaer som skal til borettslag har egne adresser!

Telefon: 61 18 13 00

E-post: gobb@gobb.no

Åpningstider:
Mandag – Fredag kl. 09.00 – 16.00 (9-15 i perioden 20. juni til 20. august)
Lørdag – stengt

 

Tom Søgård
Administrerende direktør
Mobil: 91 51 14 96
E-post: tom.sogard@gobb.no

Ann-Catrin Wentzel Dramstad
Markeds- og utviklingsleder
Mobil:  99596151
E-post: ann-catrin@gobb.no

Service

Anna Ween Topp
serviceleder
Mobil: 48 99 38 83
E-post: anna.ween.topp@gobb.no
Kontaktes angående: Forkjøpsretter.Generalforsamlinger. Medlemsfordeler.

Christin Ramstad
Sekretær
Mobil: 47 45 91 00
E-post: christin.ramstad@gobb.no
Kontaktes angående: Medlemskap

Venche Vestbakken
Kontormedarbeider/resepsjon
Mobil: 47 97 13 22
E-post: venche.vestbakken@gobb.no
Kontaktes angående: Forkjøpsretter. Medlemsfordeler.

 

Økonomi- og forvaltning

Nina Slåttsveen Tveit
Forvaltningskonsulent
Mobil: 91 70 38 81
E-post: nina.tveit@gobb.no
Kontaktes angående: Utleieboliger.Stiftelser

Ida Olsen
Økonomikonsulent
Mobil: 97 65 46 29
E-post: ida.viberg.olsen@gobb.no
Kontaktes angående: Regnskap for borettslag tilknyttet Gjøvik og Omegn Boligbyggelag.

Torger Granum
Økonomikonsulent
Mobil: 48 99 77 87
E-post: torger.granum@gobb.no
Kontaktes angående: Regnskap i borettslag tilknyttet Gjøvik og Omegn Boligbyggelag.

Eva Perjord
Økonomikonsulent
Mobil: 48 99 91 27
E-post: eva.perjord@gobb.no
Kontaktes angående: Regnskap for stiftelser tilknyttet Gjøvik og Omegn Boligbyggelag

Erik Tangen
Økonomisjef
Mobil: 97 19 31 61
E-post: erik.tangen@gobb.no
Kontaktes angående: Regnskap for borettslag tilknyttet Gjøvik og Omegn Boligbyggelag.

Jøran Martinsen
Forvaltningskonsulent GOBB / daglig leder Gjestvang & Partners
Mobil: 90 22 81 92
E-post: joran.martinsen@gobb.no
Kontaktes angående: Forvaltningssaker. Husleie, inkasso.

Arna Johnsgaard
Forvaltningskonsulent
Mobil 48 99 91 24
E-post: arna.johnsgaard@gobb.no
Kontaktes angående: Husleie og inkasso.

Lina Vangstuen
Autorisert regnskapsfører/faglig leder
Mobil: 90 89 40 26
E-post: lina.vangstuen@gobb.no
Kontaktes angående: Regnskap i borettslag tilknyttet Gjøvik og Omegn Boligbyggelag.

Vidar Stenberg
Økonomikonsulent

Mobil: 40 41 14 85
E-post: vidar.stenberg@gobb.no
Kontaktes angående: Regnskap i borettslag tilknyttet Gjøvik og Omegn Boligbyggelag.

Harald Waalen
Økonomikonsulent/controller
Mobil: 99 56 66 34
E-post: harald.waalen@gobb.no
Kontaktes angående: Regnskap i borettslag tilknyttet Gjøvik og Omegn Boligbyggelag.

Jane Homb
Økonomikonsulent
Mobil: 41673482
E-post: jane.homb@gobb.no
Kontaktes angående: Regnskap i borettslag tilknyttet Gjøvik og Omegn Boligbyggelag.

Teknisk

Lars Olav Tveit
Teknisk sjef
Mobil: 92 28 39 62
E-post: lars.o.tveit@gobb.no
Kontaktes angående: Nygbygging og rehabilitering.

Nina Kristin Ødegaard
Prosjektleder
Mobil: 93 04 01 41
E-post: nina.odegaard@gobb.no
Kontaktes angående: Rehabilitering og nybygg.

Lars Myrstuen
Prosjektleder
Mobil: 40 03 71 85
E-post: lars.myrstuen@gobb.no
Kontaktes angående: Rehabilitering og nybygg.

Ingar Rostad
Teknisk konsulent
Mobil: 40 03 39 87
E-post: ingar.rostad@gobb.no
Kontaktes angående: Teknisk bistand og forsikring

Trond Herman Hesla
Driftsleder, Gjøvik Boligstiftelse
Mobil: 95 48 71 35
E-post: trond.herman.hesla@gobb.no
Kontaktes angående: Boligstiftelsene.

Salg nye boliger

Kontakt Anne Marie Skogstad hos Gjestvang & Partners, tlf. 996 19 150

 

Bli medlem

Meld deg inn i dag. Eller kjøp medlemsskap i gave

Medlemsfordeler

Å være medlem i GOBB gir deg mange fordeler. Les om alle her.

Følg oss på Facebook

Få med deg de siste nyheten på vår Facebook-side

Skal du på høstferie? Sjekk hotell for medlemmer


Skal du på høstferie? Sjekk Hotell for medlemmer Med Hotell for medlemmer får du i snitt 20 ...

Spar penger på forsikring


Bilforsikringskalkulator + 18 % samlerabatt Prøv Norges raskeste bilforsikringskalkulator på www.forsikringformedlemmer.no og få tilsendt et pristilbud. ...